2014 m. gegužės 15 d., ketvirtadienis

Kviečiame dalyvauti baigiamojoje projekto LiBiTOP konferencijoje

Kviečiame dalyvauti projekto LiBiTOP baigiamojoje konferencijoje "Lietuvos bibliotekos - kūrybingai visuomenei: idėjų žemėlapis".

Renginys vyks gegužės 29 d. Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC), Vilniuje.

Konferencijoje siekiama išsamiai pateikti projekto pagrindinius rezultatus ir surengti diskusijas apie reikšmingiausias projekto išvadas ir rekomendacijas:

  • Diskutuoti apie bibliotekų raidos strategijas ateities scenarijuose iki 2023 m. 
  • Aptarti galimybių studijoje išryškėjusį bibliotekų bendradarbiavimo potencialą. 
  • Nagrinėti bibliotekų veiklos vertinimo tyrime paaiškėjusias bibliotekų paslaugų ir procesų pritaikymo vartotojų poreikiams perspektyvas. 

Konferencija skirta Lietuvos bibliotekų aukščiausios ir vidutinės grandies vadovams, bibliotekų veiklą kuruojančių ir šių institucijų veikla suinteresuotų ministerijų ir žinybų specialistams, profesinių bibliotekų asociacijų, bibliotekų organizacijų ir konsorciumų atstovams, bibliotekininkystės mokslininkams ir tyrinėtojams.

Programoje numatyta bendroji rezultatų pristatymo dalis ir interaktyvių diskusijų sekcijos, kuriose aptariami reikšmingiausi projekto tyrimo rezultatai. Diskusijoms paskatinti lygiagrečiose sekcijose taikomi interaktyvaus individualaus ir grupinio darbo metodai bei kūrybinės užduotys. Daugiau informacijos: http://www.libitop.mb.vu.lt/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą